TUZLA SHIP SUPPLY

Uluslararası alanda TUZLA SHIP SUPPLY & SERVICES LTD. olarak tanınan firmamız TSS Gemi İkmal Bakım ve Onarım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2011 yılında İstanbul Tuzla’da kurulmuştur. Firmamızın kuruluş tarihi yeni olsa da hizmet tecrübemiz 1996 yılına ve sektör tecrübemiz 1977 yılına dayanmaktadır.

Firmamız;  gaz tüpleri dolumu dahil her türlü teknik malzeme ihtiyaçlarınızın temininde, bakım, onarım ve havuzlama dahil geminizin her türlü planlı ve plansız bakım ve tamir işlerinde ve geminiz için gerek duyulan her türlü servisin sağlanmasında en kaliteli, en güvenli ve en hızlı bir şekilde 365 gün 24 saat Türkiye limanlarında ve Boğazlarında hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin arka planında deneyimli, profesyonel ve kaliteden ödün vermeyen bir ekip vardır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri önemsiyoruz ve eksiksiz, en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile hizmet ederek müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

        MİSYONUMUZ

Türkiye limanlarına gelen ve Türk Boğazları’ndan geçiş yapan gemilerin her türlü teknik malzeme ve servis ihtiyaçlarının sağlanmasında en uygun fiyatla kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde 365 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

        VİZYONUMUZ

Gemilerde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve hizmetlerin sağlanmasında Türkiye’de uluslararası düzeyde tanınan önemli bir marka olmak.

        DEĞERLERİMİZ

  • Maksimum hizmet kalitesi sunmak.
  • Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak almak.
  • Müşterilerimizle dürüstlüğe dayalı bir işbirliği içinde çalışmak.
  • Uluslararası standartlarda hizmet sunmak.
  • Çalışmalarımızda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek.
  • Her zaman yaptığımız işte yenilikçi, kararlı ve atak olmak.
  • Doğayı ve çevreyi korumayı temel görevlerinden biri olarak kabul etmek.